Nr katalogowy: 39

Ida STANKIEWICZ, XX w. - ?

Nr katalogowy: 39

Łabędzie - na palecie malarskiej

olej, deska w formie palety malarskiej, 50,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: I Sa
estymacja: 2 000 - 2 400 zł