Nr katalogowy: 1

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 1

Autoportret w kapeluszu, 1914

olej, deska; 61 x 49,5 cm;
sygn. i dat. u dołu po prawej: J Malczewski 1914
estymacja: 1 000 000 - 1 500 000 zł