10 sierpnia 2023

LETNIA AUKCJA INTERNETOWA

SZTUKA WSPÓŁCZESNA - Pejzaż i martwa natura

25.07.2023 - 10.08.2023, godz. 17.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Regulamin aukcji

Kontakt w sprawie obiektów:

Katarzyna Marciniak
tel. +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl

Dorota Bułakowska
tel.: +48 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl

Dariusz MIERZWA

351
Journey into the depths..., 2022 technika własna, płótno; 80 x 120,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: D.MIERZWA'22;
estymacja: 6 600 - 8 000 zł

Paweł VOGLER

352
Kamienny świat olej, płótno, 66,5 x 85,5 cm;
sygn. p.d.: Vogler;
estymacja: 1 500 - 1 500 zł

Monika MAŁKOWSKA

353
Miasteczko collage; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

Marta LIPOWSKA

354
Kawiarenka II, 2014 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: MLipowska;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

MN

355
Cafe, 1969 olej, płótno; 79 x 91 cm;
na odwrocie: Dla Liliany od Haliny / Felix / 1.X.69.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Janusz MULAK

356
Galeryjna witryna olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. l. g.: Mulak.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

Wojciech KOPCZYŃSKI (ur. 1955)

357
Pojazd, 2004 Tryptyk
olej, płótno; 60 x 92 cm (każda z części);
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Helena CYGAŃSKA-WALICKA

358
Wnętrze amonitu, 1968 olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. C. Walicka 68
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

Janusz KACZMARSKI

359
Wnętrze z kulkami, 1973 olej, płótno; 57 x 75 cm;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Wojciech GORĄCZNIAK

360
Usztalugowienie, 2001 olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Izabela MARKOWSKA

361
Czerwone anturium olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: IZABELA / MARKOWSKA;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Lutka PINK

362
Martwa natura, 1948 olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: PINK
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Andrzej KURZAWSKI

363
Martwa natura, 1965 olej, płótno; 53 x 64 cm;
(obraz po renowacji).
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Andrzej KURZAWSKI

364
Owoce na stole, 1961 olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 1961 r. / 50 x 65 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Andrzej KURZAWSKI

365
Martwa natura, 1962 olej, płótno; 30 x 33 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: P. Kurzawski ' 62.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Andrzej KURZAWSKI

366
Martwa natura z butelką, 1956 olej, płótno; 50 x 62 (w świetle oprawy;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

Kazimierz WILK.

367
Martwa natura ze słonecznikiem, 2000 olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: KWilk 2000
estymacja: 2 500 - 2 800 zł

Ryszard WOŹNIAK

368
Ryby, 1990 olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 RTS 90;
estymacja: 2 000 - 2 300 zł

Ryszard WOŹNIAK

369
Kompozycja z dzbanem, 1990 olej, płótno; 75,5 x 76 cm;
estymacja: 2 000 - 2 300 zł

Kazimierz WILK.

370
Złote chryzantemy, 1992 olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł

Tadeusz CIESIULEWICZ

371
Rajski tryptyk, 1991 olej, płótno; 24 x 85 cm (w świetle ramy);
na każdej części tryptyku wyryty napis
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Henryk ZIEMBICKI - FANTAZOS

372
Martwa natura z orzechami, 1975 olej, sklejka; 42 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fantazos 75;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł