Nr katalogowy: 364

Andrzej KURZAWSKI

Nr katalogowy: 364

Owoce na stole, 1961

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Kurzawski / 1961 r. / 50 x 65 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł