Nr katalogowy: 365

Andrzej KURZAWSKI

Nr katalogowy: 365

Martwa natura, 1962

olej, płótno; 30 x 33 cm (w świetle ramy);
sygn. i dat. p. d.: P. Kurzawski ' 62.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł