Nr katalogowy: 355

MN

Nr katalogowy: 355

Cafe, 1969

olej, płótno; 79 x 91 cm;
na odwrocie: Dla Liliany od Haliny / Felix / 1.X.69.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł