Nr katalogowy: 358

Helena CYGAŃSKA-WALICKA

Nr katalogowy: 358

Wnętrze amonitu, 1968

olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. C. Walicka 68
estymacja: 1 300 - 1 500 zł