Nr katalogowy: 360

Wojciech GORĄCZNIAK

Nr katalogowy: 360

Usztalugowienie, 2001

olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł