Nr katalogowy: 371

Tadeusz CIESIULEWICZ

Nr katalogowy: 371

Rajski tryptyk, 1991

olej, płótno; 24 x 85 cm (w świetle ramy);
na każdej części tryptyku wyryty napis
estymacja: 2 700 - 3 200 zł