Około 270 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
28 stycznia 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
24.01 (piątek): 11:00 - 19:00
25.01 (sobota): 12:00 - 15:00
27.01 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
28.01 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
regulamin aukcji wyprzedażowej
prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 50 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
49
stan: ślady użytkowania.
Władysław BIELECKI (1896-1943)
Nr katalogowy101
sygn. p. d.: WŁ BIELECKI fec. et imp. (ołówkiem).
J. E. KNITTEL, Friedrich CAMPE
Nr katalogowy103
miedzioryt kolorowany liniowo; 52,5 x 80 cm (w świetle passe-partout);
Simonne BUSSING (XX w.)
Nr katalogowy107
sygn. p. d.: Simonne Bussing.
Malarz niezidentyfikowany
Nr katalogowy109
C. KABERTZ (XX w.)
Nr katalogowy111
sygn. i dat. l. d.: CKabertz / 1940.
Malarz niezidentyfikowany
Nr katalogowy113
drobne zadrapania malatury.
Bakr HEILBRON (XX w.)
Nr katalogowy115
sygn. p. d.: Bakr / Heilbron.
Malarz nieokreślony - monogramista R. M. (XX w.)
Nr katalogowy117
sygn. l. d.: R M / 81.
ELAMIN (XX w.)
Nr katalogowy119
sygn. l. d.: ELAMIN.
Edward HARTWIG (1909-2003), Franciszek MYSZKOWSKI (1913-1971)
Nr katalogowy301
Zdjęcia Tadeusza Fijewskiego, Józefa Kondrata,
Edward HARTWIG (1909-2003)
Nr katalogowy303
zdjęcia formatu 24 x 18 cm;
305
sygn. p. d.: Mads Stage.
Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)
Nr katalogowy307
sygn. u dołu: B. Wróblewski.
Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)
Nr katalogowy309
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: B. Wróblewski 06.
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Nr katalogowy311
na odwrocie opis autorski: Marek Sułek / 1999/2000 / z serii Erotyki / "Poranek".
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)
Nr katalogowy313
sygn. i opisany na odwrocie.
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy315
sygn. p. d.: Z. LACHUR 91.
Stefan GARWATOWSKI (1931-2019)
Nr katalogowy317
PORCELANA KPM BERLIN
Nr katalogowy602
sygn. kobaltem na spodzie: berło.
604
sygn. i dat. na spodzie: wyciski w masie: „tarcza Wiednia” oraz nr datujący [1] 846.
ALBERT BLANCHET
Nr katalogowy606
sygn. na odwrocie.