Około 270 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
28 stycznia 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
24.01 (piątek): 11:00 - 19:00
25.01 (sobota): 12:00 - 15:00
27.01 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
28.01 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
regulamin aukcji wyprzedażowej
prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 50 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
659
701
oznaczenia na boku stopy: LK, 12.
703
Austro-Węgry.
705
cechy na cokoliku nieczytelne.
MONOGRAMISTA LR
Nr katalogowy707
- chochla z monogramem wiązanym PS: srebro pr. 12; dług. 32,5 cm, waga 142 g; na trzonku cechy: Kollmar, 12;
709
solniczki dociążane.
711
oznaczenia na spodzie: cechy austrowęgierskie.
713
- 4 rondelki: 3 x 10,5 x 6,3 cm; oznaczenia na spodzie: 35 BOULD DES CAPUCINES / PARIS / LOVE / GALERIJ 19 / AMSTERDAM / R.H. / R.H.;
715
na pokrywce: Nagroda Firmy "STOMIL" S. A. Poznań / Na II Turystyczny Raid Zimowy P. T. K. / 24-26 luty 1939 r.
717
oznaczenia na spodzie nieczytelne oraz nr: 2499.
GULDSMEDS AKTIEBOLAGET
Nr katalogowy719
sygn. na stopie paterki: GAB, cecha firmowa, NS ALP.
721
oznaczenia na spodzie: w prostokącie: R, [gwiazdka], M, 12.
725
- mlecznik: plater (wewnątrz pozłocenie-przetarte); wys. 7 cm;
731
- mlecznik: plater na mosiądzu; 9,5 x 14 x 7 cm; na spodzie sygn.: E. P. B. M.
735
WMF - WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Nr katalogowy737
sygn. na spodzie: WMF / G;
739
CHRISTOFLE
Nr katalogowy741
sygn. na spodzie: CHRISTOFLE;
743
oznaczenia na spodzie: L. P. B. E. P. W. F. / 3921.