Nr katalogowy: 111

C. KABERTZ (XX w.)

Nr katalogowy: 111

Pejzaż ze sztafażem, 1940

gwasz, papier; 21 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: CKabertz / 1940.