Bakr HEILBRON (XX w.)
Nr katalogowy: 115
Wazon z kwiatami
olej, tektura; 20,5 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: Bakr / Heilbron.
sygn. p. d.: Bakr / Heilbron.