Około 270 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
28 stycznia 2020, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
24.01 (piątek): 11:00 - 19:00
25.01 (sobota): 12:00 - 15:00
27.01 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
28.01 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
regulamin aukcji wyprzedażowej
prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 50 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
751
- kandelabr: wys. 41,5 cm; w środkowej tulejce oznaczenie: W. B.;
804
806
816
- pudełko na papierosy: wys. 8 cm;
818
- talerz gładki: 1,7 x 23,4 x 23,4 cm; sygn. na odwrocie: LONDON.
820
- popielniczka z trzema zagłębieniami na papierosy: mosiądz patynowany; 2,7 x 10,2 x 10,2 cm.
826
828
tarcza z cyframi rzymskimi i arabskimi, system bicia godzin i półgodzin;
830
zelektryfikowany.
838
uszkodzona tarcza zegara oraz barometru.