Nr katalogowy: 107

Simonne BUSSING (XX w.)

Nr katalogowy: 107

Paysage d’apres Renoir

gwasz, tektura; 41 x 56 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Simonne Bussing.