Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
3 grudnia 2019 r., godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
29.11.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.11.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
02.12.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
03.12.2019 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 58 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Paweł Stefan KALIŃSKI (1892-1948)
Nr katalogowy139
sygn. i dat. p. d.: St. Kaliński / 63;
P. TACHERZACZEK
Nr katalogowy141
sygn. p. d.: P. Tacherzaczek.
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy143
sygn. śr. d. nieczytelna.
A. MOREAU - według
Nr katalogowy201
sygn.: A. Moreau.
302
Na odwrocie ołówkiem informacje o przedstawionych postaciach i scenach.
304
na odwrocie stempel: OLYMPIA Milano.
Zbigniew RYBCZYŃSKI (ur. 1949)
Nr katalogowy306
sygn. ołówkiem p. d. Zbig /2007;
Marc CHAGALL (1887-1985) - według
Nr katalogowy308
sygn. p. d.: Marc Chagall (faksymile artysty); nr odbitki l. d.: 213/500 (ołówkiem);
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy310
sygn. ołówkiem p. d.: Lebenstein; opisany l. d.: 5/100.
Stefania DRETLERE-FLIN (1909-1994)
Nr katalogowy312
sygn. ołówkiem p. d.: St. Dretlere Flin; l. d. dat. i opis; odbitka 2 z 8.
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy314
sygn. i dat. na odwrocie: WM/ AW 84.
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy316
sygn. i dat. na odwrocie: WM 84 / AW.
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy318
sygn. i dat. p. d.: Z. Lachur 91.
A. KORDECKA
Nr katalogowy320
u dołu: ZE ZBIORÓW TUL. R. P., WYK. A. KORDECKA. KURPIE.
602
na jednej z butelek: J. A. BACZEWSKI; na drugiej: ROB.STORCH / Jnh. PAUL HEINZE / WALDENBURG'/Schl.
604
MG France
Nr katalogowy606
sygn. na spodzie zielenią: FRANCE/ monogram MG/ DEPOSE;
Wytwórnia naśladująca wyroby Miśni
Nr katalogowy608
sygn. w typie Miśni na spodzie kobaltem. podszkliwnym
610
612
2 poł. XX w.
614
- chłopiec na nartach: wys. 16,2 cm; oznaczenia na spodzie czerwienią: B-C.;