Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
3 grudnia 2019 r., godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
29.11.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.11.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
02.12.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
03.12.2019 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 58 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Steatyt Katowice
Nr katalogowy620
sygn. na spodzie: STEATYT / ZB / KATOWICE.
622
oznaczenia kobaltem na stopie jednego z chłopaków: Z [łabędź] C / S, H.
ĆMIELÓW
Nr katalogowy624
sygn. zielenią na spodzie: w trójkącie: Ć / ĆMIELÓW / MADE / IN POLAND;
626
628
HEREND
Nr katalogowy630
filiżanka: wys. 8 cm; sygn. kobaltem na spodzie: HEREND.HVNGARY / HANDPAINTED / 713 / 32 +; spodeczek z koszyczkiem: wys. 4,5 cm,
WAŁBRZYCH
Nr katalogowy632
sygn. kobaltem na spodzie.
ĆMIELÓW
Nr katalogowy636
sygn. na spodzie przedniej łapy wycisk w masie: C w trójkącie.
TUŁOWICE
Nr katalogowy638
sygn. na spodzie brązem: TUŁOWICE / MADE IN POLAND.
MIŚNIA
Nr katalogowy640
- talerz głęboki: wys. 3,7; sygn. kobaltem na odwrocie: dwa skrzyżowane miecze;
VIENNA PORCELAIN FACTORY ELBOGEN
Nr katalogowy642
w składzie: 6 talerzy: średn. 25 cm; patera z dwoma uchwytami: wys. 5,5 cm; półmisek: średn. 29 cm;
644
Chiny, XX w.
Dethlef DETHLEFSEN (czynny 1840-1853)
Nr katalogowy702
Wrocław, 1840-49
704
Egipt, 1 poł. XX w.
706
Austria, ok. poł. XIX w.
708
710
spiralnie żebrowane, na czterech nóżkach, z wywiniętymi wylewami.
712
714
Portugalia, Porto, 1 ćw. XX w.
716
oznaczenia na spodzie: U. K. PAT/ NO. 997072.
718
na dole cokoliku: Sommelier.