Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
3 grudnia 2019 r., godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
29.11.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.11.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
02.12.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
03.12.2019 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 58 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Henryk EPSTEIN (1892-1944)
Nr katalogowy1
sygn. l. d.: H. Epstein (ołówkiem).
Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy3
Z kolekcji rodzinnej artysty.
Józef POCHWALSKI (1888-1963)
Nr katalogowy5
sygn. i dat. p. d.: Józef Pochwalski 1927;
Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)
Nr katalogowy7
sygn. p. d.: KZ.
11
Na odwrocie ołówkiem informacje o przedstawionych postaciach i scenach.
13
Stan PEREC
Nr katalogowy15
na odwrocie dwa stemple.
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy17
sygn. p. d.: Lebenstein i opisany l. d.: 3/100 (ołówkiem).
Andrzej BIERNACKI (ur. 1958)
Nr katalogowy19
sygn. i dat. l. d.: Andrzej Biernacki '87;
GIESCHE Fabryka Porcelany S.A., Bogucice - Katowice
Nr katalogowy25
27
wys. 22 cm, 22 x 12 cm; w górnej części od spodu wyciski: O, 144.
PLAUE
Nr katalogowy29
sygn. na spodzie kobaltem oraz wycisk w masie;
31
wys. ok. 45 cm; sygn. kobaltem podszkl.
33
w składzie: para naczyń z ażurowym uchwytem: wys. 47,5 cm; oznaczenia na spodzie: 816/ dwie wklęsłe kropki;
Eduard FIEDLER (1801-1865, czynny od 1828)
Nr katalogowy35
Poznań, lata 30.-40. XIX w.
Robert GARRARD
Nr katalogowy39
sygn. na spodzie: GARRARDS / Panton Street / LONDON;
41
w składzie: lustro toaletowe: wys. 47 cm, szer. 40 cm; cechy na bocznej górnej srebrnej krawędzi
Wytwórnia FLAMANT ET FILS
Nr katalogowy43
Paryż, wytwórnia Flamant et Fils, lata 80. XIX w.
45
Europa Zachodnia, XIX/XX w.