Paweł Stefan KALIŃSKI (1892-1948)
Nr katalogowy: 139
Fragment ogrodu w Busko-Zdroju
olej, tektura; 42,5 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Kaliński / 63;