Nr katalogowy: 140

Paweł Stefan KALIŃSKI (1892-1948)

Nr katalogowy: 140

Studium ogrodu w słońcu, 1943

olej, tektura; 47 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Kaliński / 43.