Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
3 grudnia 2019 r., godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
29.11.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.11.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
02.12.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
03.12.2019 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 58 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
49
53
tracza z cyframi rzymskimi;
55
po naprawie, ślady użytkowania.
57
fotel z rzeźbionymi kwiatami: 130 x 47 x 55 cm; fotel z rzeźbionymi lwami: 122,5 x 49 x 55 cm; fotel z kolumnami spiralnymi: 125 x 47 x 52;
Spamers GROSSER
Nr katalogowy101
Maria WERTEN [WERTENSTEIN] (1888-1949)
Nr katalogowy103
sygn. l. d. na kamieniu;
W. H. BARTLETT- według
Nr katalogowy105
według rysunku W. H. Bartletta, sztychował R. Young.
107
akwatinta barwna, papier; 19,5 x 27,5 cm na arkuszu 25,5 x 32 cm.
109
miedzioryt, papier: 30 x 38,5 cm (w świetle passe-partout);
111
l. d.: Nantes, lith. Charpentier, Edit.-Paris, quai Conti,3;
113
115
miedzioryt, papier; 60,5 x 45,5 cm (arkusz w świetle oprawy).
Albert Henry PAYNE (1812-1902)
Nr katalogowy117
miedzioryt punktowy, papier; 16,5 x 21 cm (w świetle passe-partout);
Jadwiga KRASIŃSKA (1840-1913)
Nr katalogowy119
opisany i dat. p. d.: Edvige Krasińska - 1857 - 4. October (ołówkiem)
Henryk EPSTEIN (1892-1944)
Nr katalogowy121
sygn. p. d. ołówkiem: H Epstein.
Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy123
sygn. i dat. na odwrocie: Leonard Pękalski grudzień 1937.
Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy125
Z kolekcji rodzinnej artysty.
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy131
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy133
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy135
sygn. p. d. nieczytelna.