Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!
3 grudnia 2019 r., godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
29.11.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.11.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
02.12.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
03.12.2019 (wtorek): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Prezentowane obiekty pod numerami od 1 do 58 są obiektami wybranymi.
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
CHRISTOFLE
Nr katalogowy722
sygn. na spodzie: CHRISTOFLE/ FRANCE. Wgniecenie z jednej strony.
724
Pforzheim, Gebrüder Hepp, 2 ćw. XX w.
Württembergische Metallwarenfabrik
Nr katalogowy726
730
na spodzie oznaczenia słabo czytelne;
734
oznaczenie w tulejkach: SILVERPLATED.MADE IN ENGLAND.;
738
ślady naprawy, odprysk czaszy jednej z solniczek, zagięcia podstawy.
740
- solniczka na czterech lwich nóżkach: wys. 3,6 cm; sygn. na odwrocie: ALPHA / ALPHA PLATE / VINERS OF SHEFFIELD / ENGLAND / A;
742
- paterka: plater; średn. 13,5 cm; oznaczenia na spodzie: MADE IN ENGLAND MAYELL EP ON STEEL.
EPOL
Nr katalogowy746
- solniczka: wys. 3,5 cm; oznaczenie na spodzie: EPOL;
748
- dwa talerzyki o nieregularnym kołnierzu: średnicy od 13,4 cm do 15,2 cm;
750
805
oznaczenia w jednej z tulejek: PEWTER/ HAUGRUD/ NORWAY/ 328;
Westerstrands Toureboda
Nr katalogowy809
sygn. na tarczy: WESTERSTRANDS TOUREBODA
811
XX w.
813
XIX w.