Guldsmedsaktiebolaget
Nr katalogowy: 717
Patera na talerzyku, zdobiona na krawędzi motywami roślinnymi
plater (wnętrza złocone); wys. 10 cm;
sygn. na stopie paterki: GAB, cecha firmowa, NS ALP.