12 lutego 2019 r., godz. 18.00
Dział Sprzedaży
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918
Zbigniew CEBULA (ur. 1961)
Nr katalogowy426
Jabłka, 2002
olej, płótno; 80 x 100 cm;
opisany na odwrocie: ZBIGNIEW CEBULA / 2002 OLEJ 80 X 100 / "JABŁKA".
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Jacek SIENICKI (1928-2000)
Nr katalogowy428
Okno, 1981
olej, płótno, 116 x 89 cm
sygn. i dat. p. d.: 7 XI 81 J.S. oraz na blejtramie: Jacek Sienicki „Okno” 1981;
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
41 000 zł
Roman ZAKRZEWSKI (1955-2014)
Nr katalogowy429
Dziewczyna, 2000
olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: R.Z / 00;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. i dat. p. g.: R.Z / 00;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
14 000 zł
Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Nr katalogowy431
Głowa - „Moja gosposia”
olej, płótno; 35 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Tymon.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
sygn. p. d.: Tymon.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
8 000 zł
Grzegorz BEDNARSKI (ur. 1954)
Nr katalogowy434
Trzy cytryny i rak na talerzu, 2014/2016
olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 40 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Trzy cytryny i rak / na talerzu / ol. pł. pilśnia / G . Bednarski / GB / 2014
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Carlotta BOLOGNA (1909-2001)
Nr katalogowy437
Podwórzowa romanca, 1959
olej, płótno, 85 x 76,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: CB 59; na odwrocie napisy autorskie: CARLOTTA / BOLOGNA oraz tytuł.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)
Nr katalogowy441
Pejzaż, 1966
olej, płótno; 110 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na płótnie: Landscape 1966 / Zofia Artymow- / ska.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
13 000 zł
Maciej BIENIASZ (ur. 1938)
Nr katalogowy443
Kompozycja
tempera, płótno; 73 x 95,5cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: MACIEJ BIENIASZ (flamastrem).
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Wiesław GRZECH (ur. 1959)
Nr katalogowy446
Nr 1, 2014
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Wiesław Grzech / Nr 1 / olej 2014.
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Nr katalogowy448
Kompozycja abstrakcyjna KF 51, 1976
olej, tektura, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski /1976 /KF 51;
estymacja: 33 000 - 45 000 zł
estymacja: 33 000 - 45 000 zł
30 000 zł
Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)
Nr katalogowy450
Czas i przestrzeń, 2016
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: ROBERT OLSZOWSKI / "CZAS I PRZESTRZEŃ" / 216 R / AKRYL.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
1 200 zł
Alina RACZKIEWICZ-BĘC (ur. 1958)
Nr katalogowy452
Akt IX, 2007
olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: A.R.B.;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
sygn. p. d.: A.R.B.;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)
Nr katalogowy453
Et in Arcadia Ego, 1984
olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
2 200 zł
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy454
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, 2003
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: I Kulik / 2003;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Bolesław UTKIN (1913-1993)
Nr katalogowy456
Kompozycja
technika własna, olej, płyta pilśniowa; 61,5 x 55,5 cm;
sygn. l. d.: B. UTKIN; obraz przed konserwacją.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
7 500 zł
Adam BRINCKEN (ur. 1951)
Nr katalogowy457
Pejzaż cmentarny I, 1978
technika własna, olej, sznurek, płótno;
120 x 108 cm (forma przestrenna);
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
3 000 zł
Dorota BRODOWSKA (ur. 1954)
Nr katalogowy501
Bez tytułu, 2018
papier mâché, farba olejna, kolaż, płyta; 67 x 55 cm;
sygn. p. d.: [znak artystki];
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. p. d.: [znak artystki];
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Wacław KONDEK (1917-1976)
Nr katalogowy503
Madonna
płaskorzeźba, olej, drewno; 53 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: K;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: K;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Kuba Adam MATEJKOWSKI (ur. 1953)
Nr katalogowy505
Rozmowa, 2017
brąz, wys. 45 cm;
sygn. i dat. na plecach: MATEJKOWSKI / 2017.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Monika GARLEY (ur. 1965)
Nr katalogowy507
Bez tytułu
brąz patynowany, wys. 12,5 cm.
estymacja: 1 200 - 1 800 zł
estymacja: 1 200 - 1 800 zł
1 100 zł
Monika GARLEY (ur. 1965)
Nr katalogowy508
Bez tytułu
brąz patynowany, wys. 9,6 cm
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
600 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Nr katalogowy509
Twarz zawoalowana, 1977
metal srebrzony, podstawa kamienna; wys. całkowita: 10,5 cm
sygn. u dołu: IGOR MITORAJ;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. u dołu: IGOR MITORAJ;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
6 000 zł
Michał JAKUBAS - projektant
Nr katalogowy511
Wazonik, lata 70. XX w.
szkło w kolorze fioletowym, z elementem dekoracyjnym
w kształcie wijącej się wstęgi; wys. 9,5 cm.
estymacja: 300 - 400 zł
estymacja: 300 - 400 zł
200 zł