Nr katalogowy: 453

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 453

Et in Arcadia Ego, 1984

olej, akryl, płótno; 72 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Ćwiertniewicz 84;
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Cena oferowana 2 200 zł