Nr katalogowy: 435

Maciej URBANIAK (ur. 1962)

Nr katalogowy: 435

Martwa natura z arbuzami, 2000

olej, płótno; 100,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: M. Urbaniak / 2000.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł