Nr katalogowy: 448

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

Nr katalogowy: 448

Kompozycja abstrakcyjna KF 51, 1976

olej, tektura, 96 x 66 cm
sygn. na odwrocie: Kierzkowski /1976 /KF 51;
estymacja: 33 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 30 000 zł