Nr katalogowy: 449

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 449

One Sunday Story, 2015

olej, akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Andrzej / Kasprzak, opisany i dat. p. g.: " One Sunday Story" / 2015;
estymacja: 6 500 - 7 500 zł