Nr katalogowy: 441

Zofia ARTYMOWSKA (1923-2000)

Nr katalogowy: 441

Pejzaż, 1966

olej, płótno; 110 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na płótnie: Landscape 1966 / Zofia Artymow- / ska.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł