Nr katalogowy: 433

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 433

Siedząca - Akt na szarym tle, 1963

olej, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie Tymon;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł