208
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane, wys. 80 cm;
Małopolska (?), po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 800 zł
5 600 zł
210
Para aniołów
drewno lipowe, polichromowane i złocone,
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
wys. 122 cm.
Kraków, ok. 1710-30
Cena wywoławcza.
39 000 zł
212
Nauczanie Maryi
drewno lipowe, polichromia (wtórna);
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
214
Popiersie kobiece
alabaster (rzeźba), marmur (cokół), wys. 35 cm;
na podstawie napis: H. Saccuccli / F (...)
słabo czytelnie
słabo czytelnie
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy302
Monotypia +, 2013
monotypia, papier;
49 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy304
Tory, 1990
serigrafia, papier;
39 x 27 cm;
39 x 27 cm;
Cena wywoławcza.
700 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy306
Dwie strefy, 2008
serigrafia, papier;
72,5 x 51,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy308
Martwa natura,1959
tusz, papier;
21 x 33,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)
Nr katalogowy310
Rysunki
zestaw 11 prac o różnorodnej tematyce;
tusz czarny, piórko, tusz lawowany, papier
Cena wywoławcza.
4 000 zł
6 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy311
Zosia
ołówek, papier jasnobrązowy;
21 x 14,4 cm (papier uszkodzony w prawym dolny rogu);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy312
Demon zatracenia, 1967
ołówek papier; 21 x 29,5 cm;
sygn i dat. p. d.: S Ż/ v. 67/N W
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy313
Niunia - Książ Wielki, 1937
piórko, tusz, papier;
29,5 x 20 cm;
29,5 x 20 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 500 zł
Jan BERDYSZAK (1934-2014)
Nr katalogowy401
Bez tytułu
technika własna;
64,5 x 49 cm;
64,5 x 49 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
4 500 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy403
Skrzypaczka
pastel, papier jasnobrązowy;
68,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Nr katalogowy405
Koniec świata
tusz, akwarela, papier;
41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfred LENICA (1899-1977)
Nr katalogowy406
Kompozycja
gwasz, papier naklejony na płytę pilśniową;
43,5 x 31 cm;
43,5 x 31 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 400 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy407
Kompozycja, 1956
technika mieszana (tempera, olej), płyta;
33 x 47,5 cm;
33 x 47,5 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 200 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Nr katalogowy409
Zima - z cyklu: Cztery pory roku, 1993
olej, płótno; 81 x 101 cm
sygn. p. d.: Dominik
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Zdzisław STANEK (1925-1996)
Nr katalogowy411
Struktura i światło III, 1960
technika własna (olej), płótno;
55 x 73,5 cm;
55 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy413
Obraz 2294 (Łagów - Czerwiec), 1998
olej, płyta; 122 x 74 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2294 / 98 AE
Cena wywoławcza.
90 000 zł
80 000 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy415
Domy, 1980
olej, płótno;
50,5 x 61,5 cm;
50,5 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Konrad JARODZKI (ur. 1927)
Nr katalogowy417
Przestrzeń XVII, 1972
olej, płótno; 77 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: K.Jaro 72
sygn. i dat. l. d.: K.Jaro 72
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy419
Martwa natura ze skrzypcami, 1996
olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy421
Kwiaty, 1966-68
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)
Nr katalogowy423
Przedstawienie symboliczne I
olej, płótno; 56 x 65,5 cm
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
sygn. l. d. : J.LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Oskar RABENDA (ur. 1975)
Nr katalogowy425
Czarny Staw jesienią, z cyklu: Tatry, 2014
olej, płótno; 120 x 180 cm;
sygn. p. d.: Oskar Rabenda/ 2014
Cena wywoławcza.
6 000 zł
4 800 zł
Oskar RABENDA (ur. 1975)
Nr katalogowy426
Zima w Reglu, z cyklu: Tatry, 2013
olej, płótno; 120 x 180 cm
sygn. i dat. l. d. Oskar Rabenda / 2013
Cena wywoławcza.
6 000 zł
4 800 zł
Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)
Nr katalogowy427
Bez tytułu - Królik, 2011
olej, akryl, płótno;
73 x 60 cm;
73 x 60 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
12 000 zł