Nr katalogowy: 403

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Nr katalogowy: 403

Taniec, 1959

akwarela, papier; 20,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi na dole: Winiarski 59