Nr katalogowy: 306

GRUPA TWOŻYWO (założona w 1995)

Nr katalogowy: 306

Pozór - dozór, 2008

olej, szablon, papier; 50 x 52 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 8/10