Nr katalogowy: 171

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 171

Maria - fragment sceny Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie

Josepe de RIBERA (1591-1652) - według
olej, płótno; 76,5 x 63,5 cm;