Nr katalogowy: 410

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 410

Teatr, 2007

olej, collage, technika własna, płótno; 73 x 60 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "TEATR" JSłomkowski 2007