Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy137
Kwiaty, 1942
olej, tektura; 20 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: AKarpiński 42
Cena wywoławcza.
11 000 zł
8 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy140
Portret kobiety, 1959
olej, płyta; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. p. g.: 1959 Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Nr katalogowy143
Giewont pod wieczór
olej, tekturka; 52 x 69 cm;
sygn. p. d.: S. Kamocki
sygn. p. d.: S. Kamocki
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Leon DOŁŻYCKI (1888-1965)
Nr katalogowy147
Łodzie
olej, płótno; 59,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: Leon Dołżycki
sygn. p. d.: Leon Dołżycki
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Józef RUTKOWSKI, XX w.
Nr katalogowy149
Kwiaty i owoce, 1949
olej, płyta; 59 x 71,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rutkowski Józef / Kraków 49.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jan Wacław ZAWADOWSKI-ZAWADO (1891-1982)
Nr katalogowy151
Pomarańcze
olej, płótno, 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: Zawado
sygn. p. d.: Zawado
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy155
Przy stole
olej, sklejka; 34 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewcz
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Emil SZINAGEL (1899-1943)
Nr katalogowy156
Portret żony artysty
olej, płótno; 68,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Szinagel
sygn. p. d.: Szinagel
Cena wywoławcza.
8 000 zł
8 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1886-1955)
Nr katalogowy159
Władysław IV pod Redłowem, 1949
olej, płótno; 91 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Kokietek - 1949 r.
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy160
Patrol nad morzem, 1948
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1948
Cena wywoławcza.
5 000 zł
6 000 zł
Roman BREINTENWALD (1911-1985)
Nr katalogowy161
W pochodzie
olej, płótno; 50,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald
sygn. p. d.: R. Breitenwald
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Stanisław Bohusz SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)
Nr katalogowy162
Zaloty
olej, płótno; 56 x 86 cm
sygn. l. d.: Siestrzeńcewicz
sygn. l. d.: Siestrzeńcewicz
Cena wywoławcza.
90 000 zł
70 000 zł
Pantaleon SZYNDLER (1846-1905)
Nr katalogowy166
Włoszka - Dziewczyna z białym kwiatkiem
olej, płótno dublowane; 85 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: P. Szyndler
sygn. l. d.: P. Szyndler
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy168
Żołnierz sprawdzający klingę szpady
olej, deska mahoniowa;
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy171
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno dublowane; 60 x 70,5 cm;
praca po konserwacji
praca po konserwacji
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Malarz nieokreślony flamandzki? kon. XVII w.
Nr katalogowy174
Upadek Chrystusa pod krzyżem
olej, blacha;
29 x 22 cm
29 x 22 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
201
Dziewczyna i starzec
gips odlewany, patynowany na brąz; 42,5 x 65,5 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1925
Europa Zachodnia, ok. 1925
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 400 zł