Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)
Nr katalogowy: 142
W ogrodzie - Portret córek artysty, ok. 1925
olej, płótno; 57,5 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz
sygn. p. d.: T. Axentowicz