Nr katalogowy: 162

Stanisław Bohusz SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

Nr katalogowy: 162

Zaloty

olej, płótno; 56 x 86 cm
sygn. l. d.: Siestrzeńcewicz
Cena oferowana 70 000 zł