708
Para solniczek
srebro pr. 13, waga 101 g.
Niemcy, ok. poł. XIX w.
Niemcy, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
712
Cukiernica
srebro próby 84 wewnątrz złocone;
Petersburg, probierz Dmitri Twerskij, 1847
Cena wywoławcza.
5 500 zł
713
Imbryczek do herbaty
srebro próby 84 wewnątrz złocone, waga 352 g.
Moskwa, wytwórnia sreber Gubkina, 1849
Cena wywoławcza.
4 800 zł
3 900 zł
716
Cukiernica skrzynkowa
srebro; Berlin, złotnik Johann George
Wilhelm Heinicke; lata 20.-30 XIX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
718
Koszyk ażurowy
srebro próby 800, waga 425 g.
Niemcy, k. XIX w.
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
724
Plakieta - Batory pod Pskowem
srebro próby 875 sygnowane;
Łodź, Dariusz Tomczyk, 2013
Łodź, Dariusz Tomczyk, 2013
Cena wywoławcza.
6 400 zł
726
Lustro toaletowe
srebro próby 3 cechowane;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 400 zł
803
Bransoletka złota secesyjna
złoto pr.0.585, masa całkowita 7.800 g.
Wyrób pochodzący z terenów Austrii, k.XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 700 zł
807
Pierścionek ze szmaragdem
złoto pr. 0.750, masa całkowita 5.100 g
Cena wywoławcza.
9 000 zł
809
Brosza złota
Wyrób posiada zatartą cechę Austro-Węgier,
pochodzi z terenów Krakowa, z k.XIX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
810
Bransoletka złota
złoto pr.0.585, masa całkowita 31.570 g.
Wyrób posiada cechy probiercze Austrii okresu
międzywojennego oraz czeską cechę importową.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 000 zł
816
Pierścionek złoty
złoto 14 ct, masa całkowita wyrobu 2.230 g
Cena wywoławcza.
23 000 zł
818
Wisior - krzyżyk
masa całkowita 18.050 g, wyrób sygnowany FIDIA.
Cena wywoławcza.
6 900 zł
822
Zegarek kieszonkowy, męski, firmy OMEGA
Szwajcaria, Biel, firma Omega, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
824
Taca na wizytówki, z niedźwiadkami
marmur, mosiądz srebrzony;
Rosja?, pocz. XX w.
Rosja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
828
Kasetka gabinetowa na cygara
drewno lakierowane, orzech, palisander, mosiądz;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 200 zł
829
Szopka bożonarodzeniowa
wymiary szopki: 37 x 46 x 25 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 800 zł