Nr katalogowy: 168

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 168

Żołnierz sprawdzający klingę szpady

olej, deska mahoniowa;
41 x 31,5 cm;
sygn. l. d. (nieczytelnie).
Cena oferowana 3 000 zł