Nr katalogowy: 136

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 136

Dziewczyna w kapeluszu, 1894

olej, płótno, 66,5 x 46,5 cm;
sygn. u dołu Fra Żmurko/ 1894