Nr katalogowy: 156

Emil SZINAGEL (1899-1943)

Nr katalogowy: 156

Portret żony artysty

olej, płótno; 68,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Szinagel
Cena sprzedaży 8 000 zł