Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany
Nr katalogowy276
Matka z dzieckiem
olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm;
Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska
z napisem cyrylicą (nieczytelne)
Cena wywoławcza.
90 000 zł
402
Kowal przy pracy
stop metali, wys. 12 cm., średnica podstawy 10 cm.
Na odwrociu podstawy sygn. zakładu odlewniczego:
S. K. HELLICH WARSZAWA
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Wasilij Lew Jakowlewicz GRACZEW (1831-1905)
Nr katalogowy404
Przejażdżka
brąz patynowany;
Rosja, Petersburg, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Feliks ROBAKOWSKI (1896-1980)
Nr katalogowy406
Popiersie Józefa Piłsudskiego
płaskorzeźba z brązu patynowanego, tło dębowe,
wys. 43 cm., szer. 33 cm.
sygn. na spodzie popiersia: F. Robak 1928.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Jean-Antoine HOUDON'A (1741-1828)-według
Nr katalogowy408
Diana
stop metali, czerniony, wys. 60 cm;
na kolistej podstawie napis: Houdon
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Antoine-Louis BARYE (1796-1875)
Nr katalogowy410
Pies
brąz patynowany, wys. 17 cm;
sygn. na podstawie: BARYE
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Nr katalogowy412
Dziewczynka z książką
brąz patynowany, wys. 56 cm;
sygn. na podstawie: Moreau. Math.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
414
Święta Rodzina
drewno bukszpanowe (wtórnie malowane i złocone),
wys. 13 cm., szer. 13 cm. Górna Austria
lub Niemcy Pd., 4 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
416
Ewangelista
drewno lipowe, gruntowane (i polichromowane ?),
wys. 91 cm. Polska, 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
502
Wazon
szkło warstwowe, opalizujące,
w odcieniach żółto-pomarańczowych;
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
504
Wazonik secesyjny
Francja, Nance firma Emila Gallé ok. 1910
Cena wywoławcza.
3 000 zł
506
Plakieta: Amor sprzeczający się
z dziewczyną, a la maniere de Wedgwood;
Niemcy - Turyngia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
508
Wazon z dekoracją chińskimi smokami
Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthal,
lata 30.XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
510
Kogut
Niemcy, Turyngia, Volkstedt- Rudolstadt,
kon. XIX w.- XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
512
Komplet toaletowy
Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu
Villeroy and Boch, zakład w Mettlach,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
514
Serwis do herbaty z czerwono-czarną
Polska, Ćmielów, lata 50./60. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
516
Paterka dekoracyjna - drzewko bzu
Niemcy, Dornheim, Koch und Fischer Porzellan-
und Tonwarenfabrik, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
601
Dzban do wody art deco
plater, szkło;
Niemcy, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
603
Lusterko toaletowe
plater;
Paryż, firma Laurence Oudry, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
605
Para świeczników
plater;
Warszawa, firma Norblin i Ska, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
607
Kandelabr trójświecowy
plater; Berlin,
firma Henniger Gebr. (zał. 1824), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
609
Kandelabr 5-świecowy
srebro próby 3; waga 1775 g.
Kraków, 1921-31
Cena wywoławcza.
5 300 zł
611
Cukiernica skrzynkowa
srebro próby 84; waga 382 g; Moskwa,
wytwórnia sreber Aleksandr Muchin,
probierz Iwan Liebiedkin, 1899-1908
Cena wywoławcza.
3 800 zł