Józef PESZKA (1767-1831) - przypisywany

276
Matka z dzieckiem olej, płótno dublowane, 78 x 64 cm; Na odwrocie pieczęć lakowa kolekcjonerska z napisem cyrylicą (nieczytelne)
Cena wywoławcza. 90 000 zł

401
Diana przywdziewająca suknię stop metali (brąz ?), złocony, wys. 50 cm. Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

402
Kowal przy pracy stop metali, wys. 12 cm., średnica podstawy 10 cm. Na odwrociu podstawy sygn. zakładu odlewniczego: S. K. HELLICH WARSZAWA
Cena wywoławcza. 3 000 zł

403
Chrystus u słupa stop metali, wys. 28 cm. 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Wasilij Lew Jakowlewicz GRACZEW (1831-1905)

404
Przejażdżka brąz patynowany; Rosja, Petersburg, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Albino MANCA (1898-1976)

405
Orzeł brąz, czerniony, wys. 44 cm., szer. 87 cm; sygn. z tyłu na skałce: ALBINO-MANCA
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Feliks ROBAKOWSKI (1896-1980)

406
Popiersie Józefa Piłsudskiego płaskorzeźba z brązu patynowanego, tło dębowe, wys. 43 cm., szer. 33 cm. sygn. na spodzie popiersia: F. Robak 1928.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

407
Nosiwoda stop metali, podstawa drewniana, wys. 68 cm. Niemcy (?), Austria (?), koniec XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Jean-Antoine HOUDON'A (1741-1828)-według

408
Diana stop metali, czerniony, wys. 60 cm; na kolistej podstawie napis: Houdon
Cena wywoławcza. 7 600 zł

K. CURTS (k. XIX w.)

409
Scena symboliczna - nagradzanie pracy brąz patynowany, cokół marmur węgierski, wys. 72,5 cm, wys. cokołu 17,5 cm; sygnowane z tyłu
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Antoine-Louis BARYE (1796-1875)

410
Pies brąz patynowany, wys. 17 cm; sygn. na podstawie: BARYE
Cena wywoławcza. 1 200 zł

411
Chrystus umęczony brąz patynowany na czarno, podstawa z jasnego, wielobarwnego marmuru, wys. 19 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Mathurin MOREAU (1822-1912)

412
Dziewczynka z książką brąz patynowany, wys. 56 cm; sygn. na podstawie: Moreau. Math.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

413
Putto na konsoli drewno lipowe (uzupełniane wtórnie sosnowym), polichromowane i złocone, wys. 44 cm. Małopolska (?), ok. 1660-70.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

414
Święta Rodzina drewno bukszpanowe (wtórnie malowane i złocone), wys. 13 cm., szer. 13 cm. Górna Austria lub Niemcy Pd., 4 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

415
Nieokreślona personifikacja drewno lipowe, gruntowane (pierwotnie bielone ?), wys. 99 cm. Krąg oddziaływania Johanna Georga Plerscha
Cena wywoławcza. 9 500 zł

416
Ewangelista drewno lipowe, gruntowane (i polichromowane ?), wys. 91 cm. Polska, 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

501
Wazon secesyjny Czechy, w typie Loetz, pocz XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

502
Wazon szkło warstwowe, opalizujące, w odcieniach żółto-pomarańczowych; Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

503
Patera Czechy, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

504
Wazonik secesyjny Francja, Nance firma Emila Gallé ok. 1910
Cena wywoławcza. 3 000 zł

505
Wazon secesyjny Francja, firma Emila Gallé
Cena wywoławcza. 10 000 zł

506
Plakieta: Amor sprzeczający się z dziewczyną, a la maniere de Wedgwood; Niemcy - Turyngia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

507
Kufelek z sentencją Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy and Boch, zakład w Mettlach, 1 ćw.XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

508
Wazon z dekoracją chińskimi smokami Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthal, lata 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

509
Akt klęczącej Czechy, Emanuel Kodet (1880-1955), okres międzywojenny
Cena wywoławcza. 2 000 zł

510
Kogut Niemcy, Turyngia, Volkstedt- Rudolstadt, kon. XIX w.- XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

511
Para plakiet z główkami kobiecymi Nieokreślona wytwórnia europejska, lata 20.-30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

512
Komplet toaletowy Niemcy, wytwórnia kamionki i fajansu Villeroy and Boch, zakład w Mettlach, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

513
Para waz dekoracyjnych Francja, nieokreślona wytwórnia, ok. poł , XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

514
Serwis do herbaty z czerwono-czarną Polska, Ćmielów, lata 50./60. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

515
Patera neobarokowa z parą dzieci Niemcy, naśladownictwo Wiednia - Stuhl lub Langewiesen?, 2 poł.- kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

516
Paterka dekoracyjna - drzewko bzu Niemcy, Dornheim, Koch und Fischer Porzellan- und Tonwarenfabrik, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

517
Zegar - amfora, porcelanowy Francja, naśladownictwo Sevres(?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

601
Dzban do wody art deco plater, szkło; Niemcy, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

602
Paterka art deco Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget wg projektu Julii Keilowej, lata 30.XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

603
Lusterko toaletowe plater; Paryż, firma Laurence Oudry, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

604
Komplet do kawy i herbaty na tacy plater; Paryż, firma Adolph Boulenger, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

605
Para świeczników plater; Warszawa, firma Norblin i Ska, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

606
Patera plater, szkło, nr modelu 1226; Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

607
Kandelabr trójświecowy plater; Berlin, firma Henniger Gebr. (zał. 1824), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

608
Komplet sztućców do owoców na 12 osób srebro (głowa Minerwy); kość; Paryż, złotnik Jules Piault, ok. 1870
Cena wywoławcza. 3 800 zł

609
Kandelabr 5-świecowy srebro próby 3; waga 1775 g. Kraków, 1921-31
Cena wywoławcza. 5 300 zł

610
Sztućce do ryb na osiem osób i środek stołu; srebro próby 84; waga 1309 g (trzonki wypełnione). Warszawa, firma G. Radke, 1908-15
Cena wywoławcza. 2 000 zł

611
Cukiernica skrzynkowa srebro próby 84; waga 382 g; Moskwa, wytwórnia sreber Aleksandr Muchin, probierz Iwan Liebiedkin, 1899-1908
Cena wywoławcza. 3 800 zł

612
Patera art deco srebro pr 800, drewno; waga 952 g. Austria lub Niemcy, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 3 400 zł

613
Świecznik czteroświecowy srebro; wys. 58 cm, waga 2389 g. Niemcy ?, ok. 1850
Cena wywoławcza. 15 000 zł

614
Koszyk z pałąkiem srebro próby 800; waga 759 g. Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł