807
Stół neobarokowy konstrukcja - dębina; Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

808
Szafka secesyjna kątowa z zegarem Szafka: Polska, zegar: Niemcy, ok. 1900
Cena wywoławcza. 3 800 zł

809
Para foteli kątowych w stylu renesansowym; materiał: orzech; Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

810
Para foteli w stylu renesansowym Materiały: orzech; Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 900 zł

811
Komoda w stylu rokokowym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; intarsje - palisander, kasztanowiec, brzoza; Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

812
Sekretera w stylu barokowym konstrukcja - sosna, mahoń wewnętrzne szufladki; fornir - orzech; intarsje - śliwka, czeczota brzozowa; Polska, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

813
Szafka kątowa w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, Niemcy lub Polska (?), ok. 1830-35
Cena wywoławcza. 4 400 zł

814
Stolik w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - orzech wzorzysty; 71,2 x 100 x 71 cm. Europa Środkowa, ok. 1830
Cena wywoławcza. 1 200 zł

815
Serwantka kątowa w stylu biedermeier konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza. 5 300 zł

816
Szafka pomocnicza w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 4 000 zł

817
Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, 1860-80.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

818
Konsola w stylu Ludwika Filipa konstrukcja- sosna, dębina; fornir - orzech; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 1 600 zł

819
Szafka w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - sosna; fornir - orzech; Europa Środkowa, Niemcy, ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 500 zł

820
Fotel - berżera w stylu klasycystycznym Materiał: olcha lub brzoza; Polska Środkowo-wschodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

821
Komplet mebli gabinetowych, neostylowych Niemcy (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 19 000 zł