807
Stół neobarokowy
konstrukcja - dębina;
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 600 zł
809
Para foteli kątowych
w stylu renesansowym;
materiał: orzech; Europa Środkowa,
4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
811
Komoda w stylu rokokowym
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
intarsje - palisander, kasztanowiec, brzoza;
Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
38 000 zł
813
Szafka kątowa w stylu biedermeier
Europa Środkowa, Niemcy lub Polska (?),
ok. 1830-35
Cena wywoławcza.
4 400 zł
815
Serwantka kątowa w stylu biedermeier
konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista;
Polska, ok. 1830
Cena wywoławcza.
5 300 zł
817
Stolik pomocniczy w stylu Ludwika Filipa
Europa Środkowa, 1860-80.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
819
Szafka w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna; fornir - orzech;
Europa Środkowa, Niemcy, ok. 1880
Cena wywoławcza.
2 500 zł