615
Lustro stojące srebro próby 1 z głową Minerwy, drewno mahoniowe; Francja, 4 ćw. XIX w. utworzon
Cena wywoławcza. 13 700 zł

616
Imbryk do herbaty srebro próby 84, drewno; waga 672 g. Warszawa, Karol Malcz, probierz Walery Kostrzębski, 1853 r.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

617
Świecznik 6-świecowy srebro próby 925; waga 4100 g (z dociążeniem). Europa Zach., Belgia ?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

701
Lalka w stroju ludowym kauczuk, papier-maché, szkło, tkaniny naturalne i sztuczne, szkło; wys. ca 39 cm; Polska, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

702
Laska z głową psa bambus, drewno hebanowe, kość, miedź, biały metal, róg; dł. 91,5 cm; Anglia, Londyn, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

703
„Imieniny Antoniego Beaupré” - intarsja drewno, intarsja; 27,5 x 31 cm; Rosja, Nerczyńsk, 1855.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

704
Garnitur na biurko marblit, mosiądz; drewno, dł. noża 21,3 cm; Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

705
Misa chrzcielna mosiądz; wys. ca 6 cm; średnica 40 cm; Niemcy, XVI/XVII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

706
Kufel cynowy cyna; Niemcy, ok. 1803.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

707
Plakieta pamiątkowa brąz, odlew; Polska, Kraków? 1910.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

708
Kinkiet w manierze Ludwika XVI brąz, odlew cyzelowany, złocony, Europa Środkowa, Polska? XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

709
Para fifek do papierosów srebro pr. 88, heban, kość; dł. 9,5 cm oraz 10,5 cm; Rosja, Moskwa, złotnik „A.N.” ; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

710
Kandelabr neorokokowy, 7-świecowy brąz, odlew cyzelowany, złocony; Francja lub Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

711
Zespół dokumentów z lat 1775 - 1794, związanych z karierą wojskową Kazimierza Ruszczyca - oficera w służbie 6 Regimentu Pieszego Litewskiego
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Matthäus MERIAN (1593-1650)

712
Panorama Kostrzynia miedzioryt, akwaforta, papier, 23 x 32,8 cm (w świetle oprawy); wyd. ok. 1626.
Cena wywoławcza. 500 zł

713
Mapa Stanów Zjednoczonych [część wschodnia] Weimar, 1814
Cena wywoławcza. 800 zł

Lodovico GUICCIARDINI (1521-1589)

714
Plan - widok Ostendy Ryt. Petrus KAERIUS (1571-1646) Antwerpia, 1612.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

715
Naczynie - cache-pôt - na trójnogu marmur, stop cynowy, miedź; Niemcy? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

716
Dzban do chłodnych napojów szkło rżnięte i szlifowane, stop cynowy; Niemcy? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

717
Konew cynowa cyna; Europa Środkowa, Węgry? XVIII / XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

718
Broszka złoto-srebrna złoto niskopróbne, 24 diamenty naturalne, łączna masa wyrobu 13.370 g.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

719
Pierścionek złoty złoto pr. 0,580; w centrum szmaragd o masie 0,80 kr, wokół 10 diamentów naturalnych, łączna masa wyrobu 2.070 g.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

720
Broszka złoto 18ct, emalia typu plique-a-jour, 132 szt diamentów, szafir - kaboszon oraz dwa małe rubiny
Cena wywoławcza. 9 500 zł

721
Ikona z Matką Boską i Dzieciątkiem Rosja, Moskwa, złotnik „T.T.” (lub „G.T”), probierz Andriej Antonowicz Kowalski (czynny 1821-1856); 1855.
Cena wywoławcza. 7 400 zł

722
Dyptyk podróżny mosiądz, odlew, emalia; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

723
Para pistoletów dwulufowych, skałkowych, w ozdobnym puzdrze Francja, Paryż, rusznikarz Tandonnet, XVIII w.
Cena wywoławcza. 127 000 zł

724
Szabla francuska, oficerska, w pochwie Francja, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 12 700 zł

725
Szabla szwedzka Szwecja, klinga XVIII w., rękojeść XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

726
Para pistoletów kapiszonowych, podróżnych, w puzdrze Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

727
Karabin kapiszonowy, francuski, piechoty, wz. 1822 T Francja, Manufaktura Królewska w Mutzig, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

728
Lampa gabinetowa, elektryczna onyks, brąz złocony, mosiądz, szkło prasowane; Europa Zachodnia, Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

729
Zegar kominkowy z postacią ogrodnika Francja, Paryż, firma Braci JAPY, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

730
Zegar kominkowy w stylu II Cesarstwa brąz złocony, mosiądz, stal, szkło; Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

731
Lampa naftowa z figurą Apolla ceramika, kompozycja metali brązowiona, szkło, mosiądz; wys. 92,5 cm; Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

732
Thanka - tybetańskie malowidło sakralne tkanina malowana ręcznie; wymiary w świetle oprawy: 92 x 68,5 cm;Tybet, XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

733
Para kandelabrów 5-świecowych brąz złocony, Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

734
Żyrandol elektryczny, 5-ramienny mosiądz, szkło; wys. ca 98 cm; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

735
Żyrandol 3-ramienny, z amplą mosiądz i brąz złocony; Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

736
Neobarokowe zwieńczenie szafy lub portalu; Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

737
Parawanik drewno egzotyczne, szkło; wys. 45 cm, Daleki Wschód, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

738
Etażerka neorokokowa żeliwo, czarna farba emaliowa; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

739
Konsolka z lustrem marmur; lustro - drewno lipowe; snycerka; tafla lustrzana, Europa Środkowa, 3. tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

801
Szafka pomocnicza w stylu art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech; Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

802
Szafka w stylu art deco konstrukcja i fornir - mahoniowiec oraz jawor (?); Niemcy, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 400 zł

803
Serwantka w stylu art deco konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech; Europa Zachodnia, ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 600 zł

804
Bufet w stylu art deco konstrukcja - dębina; fornir - orzech; blat - marmur; Europa Zachodnia, Belgia (?), po 1930
Cena wywoławcza. 6 300 zł

805
Szafka kredensowa - tzw. kombajn w stylu art deco; konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech wzorzysty; Polska (?), ok. 1935
Cena wywoławcza. 4 000 zł

806
Szafka w stylu klasycystycznym konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Zachodnia, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł