Nr katalogowy: 409

K. CURTS (k. XIX w.)

Nr katalogowy: 409

Scena symboliczna - nagradzanie pracy

brąz patynowany, cokół marmur węgierski, wys. 72,5 cm, wys. cokołu 17,5 cm; sygnowane z tyłu