Nr katalogowy: 705

Paul TERESZCZUK (1875-1963)

Nr katalogowy: 705

„Sen” - lampka nocna, elektryczna

z tyłu sygnatura: „P. Tereszczuk”; Austro-Węgry, pocz. XX w.