Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

101
Bez tytułu, 2009 monotypia, papier, 43 x 31,8 cm (odcisk); sygn. i opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

102
L'etoile, 1980 akwatinta, papier, 49,5 x 31,5 cm; sygn. p. d.: JACEK SROKA 80 (ołówkiem);
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jan SAWKA (ur. 1946)

103
Projekt plakatu EXODUS linoryt, papier, 93 x 92 cm (w świetle oprawy); Teatr Stu, Jan Sawka, 1974
Cena wywoławcza 3 800 zł

Leon TARASEWICZ (ur.1957)

104
Las, 1984/2000 serigrafia barwna, papier, 29 x 40 cm; sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 1984 / 2000
Cena wywoławcza 2 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

105
Fala, 2003 druk unikatowy, papier, 29,5 x 41,8 cm sygn. i opisany u dołu: Fala 17FS03
Cena wywoławcza 1 600 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

106
Bez tytułu, 2002 serigrafia barwna, papier, 70 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 2002
Cena wywoławcza 2 700 zł

Hanna HASKA (ur. 1952)

107
MIEJSCA - Czytanie wymiarów - Reduta, 20 giclée, papier, 30 x 30 cm; sygn. i dat. p. d.: H. Haska 2009;
Cena wywoławcza 1 200 zł

Mirosław BAŁKA (ur. 1958)

108
Your light on my light, 1999 serigrafia, papier, 49,8 x 34,7 cm; sygn. p. d.: MB oraz pieczątka z datą: 1999-04-24
Cena wywoławcza 1 400 zł

109
Bez tytułu, 1992 druk, kolaż, papier, 87 x 55 sygn. i dat.: FStarowieyski 1692
Cena wywoławcza 2 000 zł

Piotr CZAJKOWSKI

110
Daleko, 2006 tusz, serigrafia, papier, 62 x 91,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l. d.: Piotr Czajkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza 1 100 zł

Szymon GDOWICZ (ur. 1983)

111
Bez tytułu rysunek, tusz, ołówek, płótno, 60 x 65 cm; sygn. na blejtramie: Sz. Gdowicz
Cena wywoławcza 2 500 zł

Magdalena ABAKANOWICZ (ur. 1930)

112
Sum, 2002 tusz, papier czerpany, 28 x 40,5 cm; sygn. i dat. u dołu: M. Abakanowicz 2002
Cena wywoławcza 7 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904 - 1970)

113
Na plaży, 1963 tusz, papier, 20,5 x 29 cm; (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI 29.9.963
Cena wywoławcza 1 300 zł

Andrzej KURKOWSKI (ur. 1927)

114
Bez tytułu tusz, papier, 23,3 x 30,7 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: A. KURKOWSKI
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

115
Szkic długopis, kredka, papier, 12,2 x 19,5 cm; sygn. l. d.: JTarasin
Cena wywoławcza 600 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

116
Kompozycja, 2003 tusz, papier, 32 x 22,8 cm; dat. l. d.: 27.X.2003 sygn. p. d.: W. PAWLAK
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

117
Ilustracja do utworu Tadeusza Różewicza tusz, papier milimetrowy 58,5 x 41 cm; sygn. p. d.: Lebenstein 1956? (ołówkiem);
Cena wywoławcza 9 000 zł

Piotr LUTYŃSKI (ur. 1962)

301
Ptasia kolumna, 2009 technika własna, 15 x 38 x 9 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 6 000 zł

Jakub ADAMEK (ur. 1975)

302
Grecja, 2007 olej, płótno, 50 x 100 cm; opisany i sygn. na odwrocie: Grecja, 2007 -
Cena wywoławcza 3 300 zł

Janusz TARABUŁA (ur. 1931)

303
Portret krzyżowca, 2003 collage, płyta, 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. dwukrotnie: p. d.: Tarabuła 2003
Cena wywoławcza 3 000 zł

Marek SAPETTO (ur. 1939)

304
Zadymiony Yves Klein, 1985 z cyklu "Czyste Ręce" technika mieszana, płótno, 65 x 45 cm
Cena wywoławcza 5 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

305
Bez tytułu akryl, papier, 40 x 54 cm
Cena wywoławcza 3 500 zł

Piotr SZWABE vel PISZ (ur. 1975)

306
Where is my menthol?, 2008 technika mieszana, płótno, 40 x 50 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 5 000 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

307
Światło w przestrzeni II, 1979/80 akryl, aluminium, werniks, 70 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: mbogusz 79/80
Cena wywoławcza 18 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

308
Ludzie w lesie, 2007 tempera żółtkowa, tektura, 35 x 50 cm; sygn. p. d.: J. Modzelewski
Cena wywoławcza 7 500 zł

Igor PRZYBYLSKI (ur. 1974)

309
181-050 PCC 57, 2007 akryl, płótno, 60 x 81 cm; sygn. pd.: IP'07; opisany na blejtramie
Cena wywoławcza 5 000 zł

Zbigniew LIBERA (ur. 1959)

310
Bez tytułu ołówek, kredka, akwarela, papier, 44 x 58 cm; sygn. na odwrocie: Zbigniew Libera
Cena wywoławcza 13 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

311
Cena wywoławcza 16 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

312
Bez tytułu, 1993 akryl, płyta, 92 x 88 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI, 1993
Cena wywoławcza 50 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

313
Bez tytułu, 2001 akryl, papier, 30 x 30 cm; sygn. i dat. na odwrocie: LTarasewicz 2001 / 30 x 30
Cena wywoławcza 3 500 zł

Anna OKRASKO (ur. 1981)

314
Bez tytułu, 2006 z cyklu "Gipsy" flamaster na płótnie, bandaż, 50 x 60 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 2 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

315
Cena wywoławcza 90 000 zł

Arika MADEYSKA (1928 - 2004)

316
Bez tytułu, 1988 olej, płótno, 38 x 46 cm; sygn. na odwrocie: 88 / A. MADEYSKA
Cena wywoławcza 4 000 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

317
Bez tytułu, 1964 - 1966 olej, sklejka, 29,5 x 20,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: E. N. 1964 - 1966
Cena wywoławcza 4 500 zł

Marian BOGUSZ (1920 - 1980)

318
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965 blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm, sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza 20 000 zł

319
Kobieta, 1956 gipsoryt, 19 x 16 cm; sygn. p. d.: PODSADECKI (ryte)
Cena wywoławcza 4 600 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

320
Notatka o sztuce Nr 109, 1999 olej, płótno, 33 x 24 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 900 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

321
Niestabilne obiekty, 1988 olej, płótno, 95 x 66,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88
Cena wywoławcza 88 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

322
Głowa pastel, papier, 41,5 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza 7 000 zł

Bogdan STODULNY (1953 - 1997)

323
Bez tytułu technika mieszana, 31,5 x 24,5 cm; sygn. u dołu: Bogdan Stodulny
Cena wywoławcza 2 500 zł

Paweł JARODZKI (ur. 1958)

324
Bez tytułu akryl, płótno, 40 x 40 cm
Cena wywoławcza 3 900 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

325
Brama I, 2009 technika mieszana, płótno, 116 x 88,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza 6 500 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI - Max HEXER (ur. 1961)

326
Fire of Fame 1, 2010 olej, płótno, 50 x 50 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 1 300 zł

Urszula BROLL (ur. 1930)

327
Martwa natura, 1973 olej, płótno, 61 x 61 cm; sygn. dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 2 400 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

328
Kompozycja nr 58, 1985 olej, płótno, 59 x 74 cm; sygn. i dat. na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1985
Cena wywoławcza 26 000 zł

Alfred ABERDAM (1894 - 1963)

329
Postaci, 1957 olej, tektura, 37 x 46 cm; sygn. i dat. p. d.: Aberdam 57
Cena wywoławcza 6 000 zł

Jacques CHAPIRO (1887 - 1962)

330
Śmierć olej, płótno, 27 x 35 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 4 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

331
Statek pożarniczy w Göteborgu, 1997 olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza 16 000 zł