Nr katalogowy: 317

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 317

Bez tytułu, 1964 - 1966

olej, sklejka, 29,5 x 20,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: E. N. 1964 - 1966