Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)

332
Złoty podział odcinka, 2009 technika mieszana, tektura, 69 x 98,5 cm; sygn. p. d.: H. Cześnik 09.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)

333
Natura, 2009 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. i dat. p. d.: Z 09
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

334
Obraz 2012 - Kosarzyska Procesja, 1996 olej, płyta, 50 x 70 cm; sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2012/69.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)

335
Głęboka woda, 2010 olej, płótno, 90 x 130 cm; sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Johnsson 2010
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)

336
Akt na zielonej kanapie, 2010 akryl, płótno, 116 x 89 cm; sygn. i dat. p. g.: KaDee 2010
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Władysław ZAKRZEWSKI (1903 - 1944)

337
Thun, Hauptgasse, 1968 olej, płótno, 65 x 92 cm; sygn. i dat: W. ZAKRZEWSKI 1968
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)

338
A.R.C.H.E, 2010 olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

339
Miasteczko z palmą olej, płótno, 61 x 46 cm
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009)

340
Bydgoszcz akwarela, tusz, papier, 41 x 28 cm (w świetle oprawy); l. d. napis: Bydgoszcz
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

341
Miasteczko N°12. Aleatoryzm dziecięcego pokoiku, 2010 akryl, płótno, 56,5 x 50 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zenon KONONOWICZ (1903 - 1971)

342
Kobiety kąpiące się olej, płótno, 84,5 x 71,5 cm; sygn. l. d.: Kononowicz
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

343
Oczekiwanie na śpiew wielkiego ptaka akryl, płótno, 80 x 70 cm; sygn. p. d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Marian MICHALIK (1947 - 1997)

344
Martwa natura, 1987 olej, płótno, 66 x 74 cm; sygn. i dat. l. d.: Michalik '87
Cena wywoławcza. 13 000 zł