Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)
Nr katalogowy332
Złoty podział odcinka, 2009
technika mieszana, tektura, 69 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: H. Cześnik 09.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)
Nr katalogowy334
Obraz 2012 - Kosarzyska Procesja, 1996
olej, płyta, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ 2012/69.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)
Nr katalogowy336
Akt na zielonej kanapie, 2010
akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. i dat. p. g.: KaDee 2010
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur.1953)
Nr katalogowy338
A.R.C.H.E, 2010
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: J. G. Issaieff - Krociński
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Eugeniusz WANIEK (1906 - 2009)
Nr katalogowy340
Bydgoszcz
akwarela, tusz, papier, 41 x 28 cm (w świetle oprawy);
l. d. napis: Bydgoszcz
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Zenon KONONOWICZ (1903 - 1971)
Nr katalogowy342
Kobiety kąpiące się
olej, płótno, 84,5 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: Kononowicz
Cena wywoławcza.
13 000 zł